2018

VIII/II MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA RYSUNKU STUDENCKIEGO – Fotorelacja

2018

Artyści: Matylda Awdziejczyk ASP Kraków/ Diana Bailyak Podkarpacki Uniwersytet Narodowy Iwano-Frankiwsk/ Justyna Baśnik Andrzejewska ASP Wrocław/ Paweł Baśnik ASP Wrocław/ Ksenia Beziazychna Akademia Sztuki i Designu Charków/ Bezobliczalni UMK Toruń/ Natalia Brodacka UA Poznań/ Paulina Broma UMK Toruń/ Katya Chistikova ASP Mińsk/ Joanna Chmielewska ASP Warszawa/ Maciej Cholewa ASP Katowice/ Agnieszka Cioch ASP Warszawa/ Anna Chlebowska ASP Wrocław/ Blanka Chlebowska-Saniuk Uniwersytet Zielonogórski/ Maria Concejo Iwankowicz UMK Toruń/ Adrian Czyż/Weronika Świerczyna/Marta Smolarz UŚ Cieszyn /Akademia Muzyczna im.K. Szymanowskiego Katowice/ Magdalena Diec UMK Toruń/ Zuzanna Dudzic UMK Toruń/ Daria Dziarmaga UMK Toruń/ Marcin Forysiewicz ASP Wrocław/ Joanna Fuczko Uniwersytet Zielonogórski/ Julia Gerasimova Uniwersytet Państwowy w Brześciu/ Radina Gieorgieva Uniwersytet  Wielkotyrnowski im.Cyryla i Metodego/ Martha Gonchar Podkarpacki Uniwersytet Narodowy Iwano-Frankiwsk/ Marianna Grabska ASP Gdańsk/ Zuzanna Grochowska ASP Warszawa/ Svitlana Hlushko ASP Lwów/ Natalia Jamróz-Dzidek ASP Kraków/ Maria Jasińska UMK Toruń/ Natalia Jura ASP Kraków/ Tomasz Kaim ASP Katowice/ Karolina Kaleta AS Szczecin/ Svetlana Kamenchuk Uniwersytet Państwowy w Brześciu/ Nini Kikalishvili ASP Tibilisi/ Magdalena Klimkiewicz ASP Gdańsk/ Giorgi Kobiashvili ASP w Tibilisi/ Davor Kolarski Akademia Sztuki i Designu w Bratysławie/ Beata Kozłowska UMK Toruń/ Joanna Krajewska ASP Wrocław/ Magdalena Krawczyk ASP Kraków/ Julia Królikowska UA Poznań/ Natalia Lashkhi ASP Tibilisi/ Klaudia Lata ASP Katowice/ Krzysztof Latarowski ASP Wrocław/ Yan Leusha ASP Lwów/ Aneta Lewandowska ASP Wrocław/ Julia Liashuk ASP Lwów/ Zbigniew Liberski Uniwersytet Zielonogórski / Alina Lipińska UMK Toruń/ Julia Lubiejewska UMK Toruń/Veriko Lobashvili ASP Tibilisi/ Katarzyna Maćkiewicz UA Poznań/ Urszula Madera ASP Wrocław/ Natalia Magalska ASP Gdańsk/ Zuzanna Marczak AS Szczecin/ Ana-Maria Mihai Saxion University of Applied Sciences/ Sebastian Milewski ASP Wrocław/ Olga Mironova ASP Mińsk/ Natalia Muravyova ASP Mińsk/ Barbara Mydlak ASP Łódź/ Magdalena Niemiec ASP Katowice/ Ana Ninishvili ASP Tibilisi/ Magdalena Niścior ASP Warszawa/ Kalina Nowak UMK Toruń/ Iza Opiełka ASP Wrocław/ Gabriela Palicka ASP Katowice/ Aleksandra Pawlikowska ASP Warszawa/ Alina Parfyanovich ASP Mińsk/ Kamil Pieczykolan ASP Wrocław/ Wiktoria Pietrak UMK Toruń/ Kamila Płochacka UMK Toruń/ Olga Pronkiewicz Petersburska Akademia Sztuki i Przemysłu/ Aleksandra Przybysz ASP Warszawa/ Marta Rajewska Uniwersytet Zielonogórski/ Joanna Reif UMK Toruń/ Polina Romashko ASP Mińsk/ Grażyna Rymaszewska Uniwersytet Zielonogórski/ Ilona  Shymchyts ASP Lwów/ Agnieszka Skłodowska ASP Łódź/ Konrad Smela UA Poznań/ Katarzyna Smugarzewska Uniwersytet Zielonogórski / Arthur Soletskyi ASP Lwów/ Magdalena Stachowiak ASP Wrocław/ Weronika Stuczyńska UMK Toruń/ Ksenia Sulaeva ASP Lwów/ Anna Taradina Akademia Sztuki i Designu Charków/ Anna Tarnowska Akademia im. Jana Długosza w Częstochowa/ Dziyana Taukin UA Poznań/ Sebastian Trzoska UA Poznań/ Sara Urbańczyk UMK Toruń/ Simona Vojtečková Akademia Sztuki i Designu w Bratysławie/ Daria Wollman ASP Katowice/ Dominika Wollman ASP Katowice/ Jagoda Woźny Akademia im. Jana Długosza Częstochowa/ Blanka Zabłocka AS Szczecin/ Zurab Zurabasshvili ASP TibilisiWYDARZENIA TOWARZYSZĄCE:

What my mind sees , What my mind says !

Artyści z Iranu ( Mitra Asgari, Zahra Asgari, Nesibeh Dolatkhah, Mahdi Yavari)

Ilustracja, fotografia, książka artystyczna, animacja

Miejsce: Galeria 9,39, Zakład Rysunku, ul. Szosa Bydgoska 50/56 Godz. 15.00

NAD_RYSOWAĆ_TRAMWAJ – Akcja artystyczna autorstwa studentki V roku Edukacji artystycznej Patrycji Korytkowskiej, specjalnie zaaranżowany tramwaj stanie się polem rysunkowym, tramwaj wyruszy z Szosy Bydgoskiej około godziny 16.00